Czarny kot przebiegł przez drogę

W środowy wieczór doszło w Zawadach do zdarzenia drogowego.

Na prostym odcinku drogi w miejscowości Zawady gm. Ryczywół kierujący samochodem osobowym zjechał nagle na drugą stronę jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca zrezygnował z pomocy służb medycznych. Badanie trzeżwości kierowcy wykazało, że nie kierował po spożyciu alkoholu.

Odpowiedzialna za to zdarzenia osoba miała tłumaczyć, że nagle na jezdni pojawił się czarny kot. Zdarzenie miało miejsce 13 maja ok. godz. 20:00.

Fot. OSP Ryczywół

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież