Przejdź do głównej treści

LPR zabrało pacjenta z karetki

| Łukasz | Bezpieczeństwo

Lotnicze pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala pacjentkę z karetki.

Do Obornik zadysponowane zostało dodatkowo Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. LPR zabrało pacjentkę, która była przewożona karetką pogotowia. Osoba ta transportowana była do Piły na badania. Pacjentka była w najcięższym stanie.

Pozostałe osoby ranne w wypadku zostały przewiezione do szpitali karetkami.

 

Jedno anonimowe zgłoszenie, szybka reakcja i realna pomoc. Dzięki czujności mieszkańca oraz sprawnej interwencji obornickich policjantów udało się uratować życie mężczyzny w kryzysie bezdomności.
Policjanci z powiatu obornickiego odwiedzili szkoły podstawowe w Obornikach i Ludomach. Celem spotkań było przypomnienie uczniom zasad bezpieczeństwa przed zbliżającymi się feriami zimowymi.
Funkcjonariusze Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach przeprowadzili w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Obornikach ćwiczenia przeciwpożarowe.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach, przy współdziałaniu z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji, prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży rowerów na terenie Niemiec, które następnie były oferowane do sprzedaży w Polsce.
35-letni mężczyzna miał korespondować z nastoletnią dziewczynką. 27 stycznia został zatrzymany na terenie powiatu obornickiego. O jego dalszym losie ma zadecydować prokurator po ocenie materiału dowodowego. 
Czujka czadu wykryła zagrożenie dla zdrowia mieszkańców bloku przy ul. Kopernika w Obornikach. Nikt na szczęścia nie wymagał pomocy.
Strażacy z KP PSP w Obornikach oraz OSP Dąbrówka Leśna i OSP Nowołoskoniec walczą z pożarem garażu w miejscowości Słonawy.