Policja apeluje o rozsądek. Posypały się mandaty

Policja pomimo wielu apeli nadal otrzymuje informacje o łamaniu zarządzeń.

Nadal zdarzają się osoby, które nie przestrzegają narzuconych zasad w związku z panującą epidemią Covid-19. Kolejny apel wystosowała Komenda Powiatowa Policji w Obornikach:

Mimo wielu apeli ze strony policji i nie tylko, nadal spotykamy osoby, które nie rozumieją powagi sytuacji i gromadzą się😡

Dziś dyżurny obornickiej komendy otrzymał zgłoszenie o trzech mężczyznach stojących przed blokiem spożywających alkohol. Policjanci, który przyjechali na miejsce potwierdzili ten fakt. Przed jednym z bloków w miejscowości Bogdanowo mundurowi zauważyli trzech mężczyzn, którzy za nic mają nowe obowiązujące przepisy. Do tego jeden z nich spożywał alkohol. Posypały się mandaty. Niektórzy naprawdę nie rozumieją powagi sytuacji😡

#zostańwdomu

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież