Pożar drewnianego domu w Nowołoskońcu

W niedzielne popołudnie spaleniu uległ do jednorodzinny w Nowołoskońcu.

W niedzielę o 12:30 do pożaru domu w Nowołoskońcu zadysponowani zostali strażacy z PSP Oborniki (2xJRG), OSP Nowołoskoniec i OSP Dąbrówka Leśna. W akcji nie ucierpiała żadna osoba. Drewniany budynek domu nietstety uległ spaleniu. 

Wyjaśnieniem przyczyn pożaru zajęła się obornicka policja.

Fot. OSP Dąbrówka Leśna

pozar w nowoloskoncu

pozar w nowoloskoncu osp

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież