W pociągu zasłabł pasażer. Zabrało go pogotowie

Podczas podrózy do Poznania zasłabł jeden z pasażerów pociągu.

W Złotnikach o godz. 06:53 zatrzymany został pociąg jadący do Poznania. Jeden z pasażerów najpierw słabo się poczuł, a następnie zasłabł. Wezwane zostało natychmiast pogotowie ratunkowe. Pasażera przewieziono do szpitala na badania. 

W tym okresie drużyny konduktorskie są szczególnie uczulone na tego typu zdarzenia. Reagują na wszelkie potencjalne zagrożenia wynikające z możliwości zarażenia koronawirusem - wyjaśniał nam Radosław Śledziński z PLK.

Pociąg dotarł do Poznania z 30 minutowym opóźnieniem.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież