Czołowe zderzenie aut na DK11

W piątkowy wieczór na DK11 zderzyły się czołowo 2 samochody.

Ok. godz. 22:35 na drodze krajowej nr 11 na wysokości Parkowa doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych. 23-latka kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i wpadła w poślizg. Doprowadziła do zderzenia z jadącą z naprzeciwka 22-latką, która kierowała audi. W wyniku zdarzenia kierowca i pasażer toyoty zostali przewiezieni do szpitala w Obornikach na badania. 

Policja kolejny raz apeluje o rozwagę. Brawura często kończy się ciężkimi wypadkami. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież