Wjechał na torowisko. Prawdopodobnie był pijany

Podróż mieszkańca powiatu obornickiego zakończyła się na torowisku.

Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu w poniedziałek 10 lutego ok. godz. 14:00. Na drodze pomiędzy Wiardunkami a Nininem kierujący samochodem marki KIA Optima zjechał na pobocze a następnie na torowisko. W wyniku tego zdarzenia samochód zawisł na torach. Świadkowie jadący za 49-letnim mieszkańcem powiatu obornickiego zatrzymali kierowcę.

Wezwanej policji nie udało się przebadać kierowcy pod kątem trzeźwości. Został zabrany do szpitala na badanie krwi.

Fot. OSP Ryczywół.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież