Pożar stolarni w Ryczywole gasiło 8 zastępów

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło pożar w ryczywolskiej stolarni.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło o godz. 17:28. Jako pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z Ryczywołu. Ogień pojawił się w kotłowni znajdującej się przy stolarni. Szybkie pojawienie się na miejscu zdarzenia strażaków pozwoliło na zabezpieczenie pozostałej części hali przed ogniem.

W akcji brało udział 8 zastępów: OSP Ryczywół x2, JRG Oborniki x2, OSP Skrzetusz, OSP Ludomy, OSP Lipa, OSP Rogoźno

Fot. OSP Ryczywół

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież