Kradli złom ze skupu!

Oborniccy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o kradzież złomu. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

30 grudnia br. tuż przed północą policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali skierowani do jednego ze skupów złomu działających na terenie Obornik. Wg przekazanych informacji 2 mężczyzn miało przerzucać za płot znajdujący się tam złom.

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zauważyli zaparkowany wzdłuż płotu pojazd marki Mercedes z otwartymi drzwiami. We wnętrzu samochodu znajdowały się różnego rodzaju elementy metalowe.

W wyniku sprawdzenia na terenie mieszczącego się tam skupu mundurowi dostrzegli dwóch mężczyzn, którzy widząc umundurowanych policjantów próbowali się jeszcze ukryć. Chwilę później byli już w rękach stróżów prawa.

Sprawcami okazali się mężczyźni w wieku 25 i 36 lat. Oboje usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży złomu różnego asortymentu. Podejrzani trafili do policyjnej celi, a pojazd, którym przyjechali na parking strzeżony. Grozi im do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież