Pożar stodoły w Uścikowie. Podpalenie?

W nocy strażacy brali udział w gaszeniu pożaru stodoły w Uścikowie.

Zdarzenie miało miejsce około północy. Strażacy walczyli z ogniem do godzin rannych. Akcja zakończyła się ok. godz. 05:00. W wyniku pożaru spłonęły baloty ze słomą i sprzęt rolniczy. Nadpalony został też ciągnik siodłowy, który znajdował się w niedalekiej odległości od stodoły.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru jest podpalenie. Młodszy aspirant Paweł Witzberg z KPP w Obornikach przekazał naszej Redakcji, że na razie nie dokonano żadnych zatrzymań w tej sprawie. Policjanci będą oglądać pogorzelisko w godzinach popołudniowych.

Fot. OSP Ocieszyn

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2