Wtorkowe interwencje strażaków

We wtorek 22 października KP PSP Obornikii odnotowała dwa zdarzenia drogowe.

 

 

22 października br. około godziny 10:30 do KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o pojeździe znjadującym się w rowie w miejscowości Popówko. Po dojeździe JOP na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu sytuacji KDR stwierdził, że pojazd znajduje się na przydrożnym polu. Brak osób poszkodowanych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Na miejscu obecny był patrol policji.

Tego samego dnia około godziny 17:40 doszło do kolejnego zdarzenia które miało miejsce w Rogoźnie przy ulicy Boguniewskiej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że w kolizji udział brały dwa samochody osobowe marki BMW oraz Fiat. Zadania przybyłych jednostek polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji płynów ropopochodnych oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Osoby kierujące autami odmówiły przyjęcia pomocy medycznej.

Opracował: st.str.Łukasz Bednarek

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież