Uhonorowanie działalności pracy Liderów Prewencji Społecznej Powiatu Obornickiego

Liderki prewencji społecznej z Powiatu Obornickiego otrzymały podziękowania.

W piątek (27 września br.), w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach Wicestarosta Waldemar Cyranek  wraz z Naczelnikiem Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach wręczyli podziękowania wyróżniającym się liderkom prewencji społecznej z Powiatu Obornickiego.

W gronie wyróżnionych liderek znalazły się: dyrektor Przedszkola  „Słoneczne Skrzaty" w Parkowie Alina Mączyńska, druhna OSP Nowołoskoniec Malwina Kucharska oraz druhna OSP Kiszewo Anna Biedna. Panie przy ścisłej współpracy z tut. Komendą wspólnie wzięły udział w projekcie FireFighters +, nagrywając film, w którym zaprezentowały swoje dotychczasowe dokonania w ramach prewencji społecznej. A te są naprawdę imponujące!

Ponad sto prelekcji z przedszkolakami, młodzieżą szkolną, dorosłymi oraz seniorami, przekazywanie informacji na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego, bezpieczeństwa podczas ferii zimowych i wakacji szkolnych, bezpieczeństwa w okresie grzewczym oraz zasad alarmowania służb ratunkowych - to wszystko, to tylko część działalności wyróżnionych liderek.

Wicestarosta Waldemar Cyranek podziękował paniom za propagowania w Powiecie Obornickim tematyki przeciwpożarowej i wręczył im list gratulacyjny oraz  drobne upominki. Z kolei Naczelnik Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej PSP w Obornikach mł. bryg. Marek Wiktorski przekazał słodki poczęstunek.

W ramach uznania za poświęcony czas i zaangażowanie w działalność prospołeczną i mentorskie prowadzenie liderów prewencji społecznej w zakresie bezpieczeństwa na rzecz mieszkańców powiatu, a także przekazaywanie im najważniejszych informacji, liderzy prewencji społecznej wyróżnili kierującego projektem listem gratulacyjnym.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2