Strzelał do dzika. Rykoszetem dostał rolnik

Rolnik z Bogdanowa został postrzelony rykoszetem przez myśliwego.

Podczas sobotnich prac polowych w Bogdanowie rolnik dostrzegł w kukurydzy dzika. Powiadomił o tym fakcie myśliwego, który przybył niezwłocznie na pole. Podczas odstrzału dzika rykoszetem dostał też rolnik pracujący na kombajnie. Z ranioną nogą odwieziony został do szpitala.

Myśliwy posiadał wszystkie niezbędne uprawnienia - mówi starszy sierżant Izabela Leśnik z KPP w Obornikach. Obaj panowie byli też trzeźwi. Policja prowadzi  w tej chwili czynności wyjaśniające całe zdarzenie - dodała oficer Leśnik.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2