3 osoby ranne w Pruścach (foto)

Trzy osoby zostały ranne w wypadku w Pruścach.

Po godzinie 10:00 na DW241 w Pruścach doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów. W wyniku zderzenia ranne zostały 3 osoby. Zostały one przetransportowane do szpitala.

Na drogach panują trudne warunki. Od wielu godzin pada i na jezdniach jest bardzo ślisko. Zachowajmy ostrożność.

prusce osp

Komentarze  

#1 Magda 2019-09-10 11:55
bardzo prosze o kontakt rodzinę osób z renault o kontakt mój e-mail:
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież