Kpt. Krzysztof Pertman powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego (foto)

We wtorek na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach odbyła się uroczystość z okazji powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego kpt. Krzysztofa Pertmana.

Kpt. Krzysztof Pertman rozpoczął pracę w obornickiej komendzie w czerwcu b.r., kiedy to przejął obowiązki komendanta od przechodzącego na emeryturę st. bryg. Sławomira Zdrenki.
- Zdążyłem już poznać kadrę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach i wysoko oceniam ich prace i zaangażowanie w realizacje zadań służbowych. Widząc, że swoje zadania wykonujecie Państwo z pełną sumiennością, pragnę zapewnić, że Wasza wiedza i doświadczenie będą dla mnie zawsze ogromnym wsparciemmówił w kierunku strażaków kpt. Krzysztof Pertman.

Starosta Obornicki Zofia Kotecka złożyła gratulację nowemu Komendantowi i życzyła kolejnych sukcesów zawodowych.
– Jestem przekonana, że współpraca Komendy Państwowej Straży Pożarnej z samorządem Powiatu Obornickiego będzie układać się bardzo dobrze z korzyścią dla wszystkich mieszkańców Ziemi Obornickiej – mówiła w swoim przemówieniu Starosta Zofia Kotecka.Kolejnym ważnym momentem wtorkowej uroczystości było oficjalne oddanie do użytku zmodernizowanej części garażowej komendy. W pomieszczeniu zamontowana została nowa brama garażowa oraz urządzenia wyciągające spaliny. Ocieplono również fundamenty, wymieniono posadzkę, przebudowano instalację elektryczną i teleinformatyczną oraz zakupiono system piorąco- dezynfekujący wraz z szafkami dla strażaków.
W uroczystości powołania nowego komendanta uczestniczyli m.in. Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej bryg. Andrzej Bartkowiak, Starosta Obornicki Zofia Kotecka, Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska, Wicestarosta Obornicki Waldemar Cyranek, Sekretarz Powiatu Piotr Sitek, Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Michał Zieliński, Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski oraz były Komendant KP PSP Oborniki Sławomir Zdrenka.

{gallery}2019/informacje/2019-08/20/pertman{/gallery|

Komentarze  

-1 #1 Ryszard 2019-08-22 09:23
Współpraca po oborniku to nic nie robić i po cichu brać pieniądze na drogie słomianego inwestycje
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież