Awaria autobusu na moście. Korek!

Zepsuty autobus utrudnia przejazd po moście na Warcie w Obornikach.

W poniedziałek kierowcy nie mają szczęścia. Przejeżdżający przez Oborniki muszą uzbroić się w cierpliwość. Na moście w wyniku awarii zatrzymał się autobus komunikacji miejskiej. Niestety utworzyły się duże korki w obie strony. 

Wg nieoficjalnych informacji kierowca jest narodowości ukraińskiej. Były trudności w zrozumieniu się służb ratunkowych z kierującym pojazdem. Prawdopodobnie zakończy się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego ze względu na stan techniczny pojazdu.

Jedźcie ostrożnie!

 

 

 

Komentarze  

#2 PL ! 2019-08-19 22:26
Cytuję PL:
Firma „nie dej się”. Oby naszych mieszkańców zaczęła obsługiwać firma z porządnym taborem i Polakami za kierownicą. Jak można powierzyć odpowiedzialną pracę komuś kto nawet nie wyduka nic po Polsku????

Szanowny Panie, nasi wschodni sąsiedzi pracują obecnie wszędzie i to na bardziej odpowiedzialnyc h stanowiskach. Ja pamiętam czas, jak obecni włodarze wprowadzali komunikację do Obornik. Ile było krzyku, że nie potrzebna, że za droga, że się nie uda. Teraz gdy po właściwie 5 latach mamy przejściowy problem sypia się głupi hejt. Liczę na wyjaśnienie sprawy przez urząd, jednak ponad wszystko mam nadzieję, że kłopoty miną szybko.
Cytować
#1 PL 2019-08-19 20:30
Firma „nie dej się”. Oby naszych mieszkańców zaczęła obsługiwać firma z porządnym taborem i Polakami za kierownicą. Jak można powierzyć odpowiedzialną pracę komuś kto nawet nie wyduka nic po Polsku????
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież