Kolizja z udziałem BMW

Do kolizji z udziałem bmw doszło w Studzieńcu.

Do zderzenia 2 samochodów osobowych doszło w Studzieńcu. Ok. godz. 14:20 na drodze powiatowej 2029P na prostym odcinku drogi między Studzieńcem i Międzylesiem zderzyły się bmw i opel. Autami podróżowali tylko kierowcy. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia zajęli się rogozińscy policjanci.

Tradycyjnie apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Komentarze  

+3 #1 Michał 2019-08-17 07:22
Dlaczego " Kolizja z udziałem BMW" a nie "Kolizja z udziałem Opla"? Już pomijając fakt, że nazwy własne piszemy z dużej litery. No chyba, że Pan/Pani redaktor też się podpisuje z małych ;) Śmieszniutcy jesteście ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież