fbpx

Poszukiwani świadkowie wypadku w Marlewie

Policja poszukuje świadków piątkowego wypadku w Marlewie.

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 19 lipca 2019 około godz. 8:40 w miejscowości Marlewo. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

Wydział Dochodzeniowo- Śledczy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 19 lipca 2019 około godz. 8:40 w miejscowości Marlewo gmina Rogoźno, w którym kierujący samochodem dostawczym marki Iveco na drodze Wojewódzkiej W241 potrącił rowerzystę. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący rowerem.

Osoby, które były świadkami tego wypadku i mają wiedzę na temat jego przebiegu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Obornikach pod numerem: 61 29 7 5 200 lub najbliższą jednostką Policji. Szczególna prośba o niezwłoczny kontakt kierowana jest do mężczyzny, który w trakcie zdarzenia do momentu przyjazdu karetki pogotowia pomagał w reanimacji poszkodowanego.