Pożar zboża w Sokołowie (film)

Strażacy z powiatu obornickiego i chodzieskiego walczyli z pożarem zboża w Sokołowie Budzyńskim.

Z pożarem zboża i balotów ze słomy walczyli strażacy w sobotnie popołudnie 20 lipca w Sokołowie Budzyńskim. Suche powietrze oraz wiatr niestety sprzyjają pożarom i jego rozprzestrzenianiu się. Stąd też istotne jest szybkie dotarcie na miejsce i zabezpieczenie przed dalszą ekspansją. Kolejny raz więc apelujemy w imieniu służb ratowniczych, aby pamiętać o tworzeniu korytarzy bezpieczeństwa. Przypominamy wypowiedź druha Sebastiana Rabscha po pożarze w Karolewie w 2018 roku. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież