Awaria auta na moście. Są duże korki!

Do awarii auta ciężarowego doszło w Obornikach na moście tymczasowym.

O awarii poinformował naszą Redakcję czytelnik Tobiasz. W mieście panują ogromne korki. Ruch na ulicy Powstańców Wielkopolskich praktycznie zatrzymał się. Na ul. Staszica korek od ronda w Kowanówku. Jadący od strony Poznania muszą zwalniać już blisko wiaduktu w Ocieszynie. To właśnie na tym pasie doszło do awarii pojazdu. 

Kierowców aut osobowych jadących od Poznania zachęcamy do przejadu drogą powiatową przez Objezierze i Uścikowo, aby wjechać do miasta przez mały most. Rogoźnianie udający się w stronę Poznania mogą skorzystać z drogi przez Murowaną Goślinę.

korek powstancowkorek 11

Komentarze  

+1 #2 Darek 2019-06-24 12:55
Za małą obwodnice odpowiada Urząd dróg wojewódzkich a nie miasto :)
Cytować
+1 #1 Bartek 2019-06-24 10:28
Jestem z Rogoźna i od 10 lat je jeżdżę do pracy przez Oborniki. Miasto było i jest zakorkowane odkąd pamiętam, ale czegoś takiego jak ostatnio jeszcze nie było. Rozumiem, że za remont mostu odpowiada GDDKiA a za małą "obwodnicę" i wiadukt kolejowy w kier. Gołaszyna odpowiada miasto ale pytanie kto koordynuje te wszystkie remonty w Obornikach? Tragedia i dowód kompletnej bezkarności i braku kompetencji we władzach Obornik. Powinny polecieć głowy!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież