Samochód osobowy uderzył w drzewo

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek w Międzylesiu. W miniony poniedziałek w miejscowości Międzylesie doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jedna osoba z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Poznaniu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, natomiast dwóch pozostałych poszkodowanych przetransportowano karetkami pogotowia do szpitala w Obornikach.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca br. ok. godziny 14.30 w miejscowości Międzylesie. Według wstępnych ustaleń Policji wynika, iż 36-letni kierowca pojazdu marki Opel Vectra na prostym odcinku drogi zasnął za kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca opla z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu, natomiast dwaj pasażerowie zostali przetransportowani karetkami pogotowia do szpitala w Obornikach.

Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego postępowania.

Policja apeluje o rozważną i ostrożną jazdę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież