Uszkodzona rogatka na ul. Łukowskiej

Z kolejnym utrudnieniem zmagali się kierowcy na ul. Łukowskiej w Obornikach.

Do Obornik wezwany został serwis Polskich Linii Kolejowych. Kolejny raz problem wystąpił na przejeździe kolejowym na ul. Łukowskiej. Ruchem w tym miejscu kierowali oborniccy policjanci.

Kierowcy musieli ponownie uzbroić się w cierpliwość. Po porannej awarii samochodu na ul. ks. St. Szymańskiego kilka godzin później kolejny zator powstał na ul. Łukowskiej. Czekamy na wyjaśnienia rzecznika PLK S.A. To nie pierwsza taka sytuacja na tym przejeździe kolejowym.

Fot. Błażej.

uskzodzona rogatka

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież