Duża liczba wypadków drogowych

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu samochodów na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.

W ostatnich tygodniach liczba zdarzeń drogowych lośnie w tempie lawinowym. Nie ma praktycznie dnia, aby na drogach naszego regionu nie dochodziło do kolizji, czy wypadków. Przyczyny zdarzeń znane są wszystkim doskonale. Bardzo często odpowiedzialna za to jest nadmierna prędkość. W czwartek informowaliśmy o wypadku przed Chludowem. 22 maja do zdarzenia doszło na ul. Czarnkowskiej, gdzie jedna z poszkodowanych osób została przetransportowana do szpitala (fot KP PSP Oborniki).

W imieniu policji apelujemy o rozwagę. Pośpiech na drodze nie jest najlepszym doradcą. Na drodze nie jesteśmy sami.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież