Kolizja w Kowanówku na DK11

Poniedziałkowy poranek rozpoczął się od kolizji na DK11 w Kowanówku.

13 maja 2019 roku na drodze krajowej nr 11 doszło do kolizji z udziałem 3 pojazdów. Zdarzenie miało miejsce po godz. 07:00. W akcji ratunkowej brały udział 2 zastępy JRG-PSP z Obornik, OSP Rożnowo, policja i pogotowie ratunkowe. 4 osoby wymagały konsultacji lekarskiej.

W ostatnim czasie doszło w powiecie obornickim do kilku zdarzeń drogowych. Miały one miejsca na głównych drogach. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o większą rozwagę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież