Jedna osobowa poszkodowana w pożarze (foto)

W niedzielę 12 maja doszło do pożaru domku letniskowego w Rogoźnie.

Do zdarzenia doszło 12.05.2019 ogodz. 19:10 w Rogoźnie przy Placu K. Marcinkowskiego. OGień pojawił się w domku letniskowy. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. Stwierdzono u niej drugi stopień popażeń. W działaniach brały udział 3 zastępy: OSP Rogoźno (GCBA, GBA, GBA), JRG Oborniki (GCBA) i OSP Gosciejewo (GBA). W trakcie działań z budynku wyniesiono butlę z gazem propan-butan.

Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Fot. OSP Rogoźno.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież