Niebezpieczne zdarzenie na Bielawach

W Obornikach na ul. Bielawskiej doszło 18 kwietnia do zderzenia 3 samochodów osobowych.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że doszło do zderzenie 3 samochodów osobowych, którymi podróżowało łącznie 6 osób. Wszyscy podróżujący opuścili pojazdy o własnych siłach. Pomocy medycznej wymagał pasażer audi A6.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie kpp pasażerowi audi A6 , odłączenie akumulatorów w dwóch pojazdach (audi A4 i audi A6), usunięcie z jezdni elementów karoserii oraz sorpcja płynów eksploatacyjnych. Samochody osobowe zostały usunietę z jezdni przez pomoc drogową.
W trakcie działań jeden z pasażerów audi A4 zgłosił złe samopoczucie i po przebadaniu przez ZRM został zabrany do szpitala w Obornikach. Pasażer z Audi A6, któremu kpp udzielali strażacy z JRG Oborniki po przebadaniu przez lekarza nie wymagał hospitalizacji.

Zdjęcie poniżej - fot. Joanna.

wypadek bielawska

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież