Pożar na bagnach w Chlebowie

W nocy z soboty na niedzielę trwała walka strażaków z ogniem na bagnach w Chlebowie.

7 zastępów straży pożarnej walczyło w nocy z 13 na 14 kwietnia z pożarem na bagnach w Chlebowie. Informacja o zdarzeniu wpłynęla do dyspozytora ok. godz. 18:00. Z pożarem walczyli strażacy m.in. z jednostek z Lipy, Dabrówki Leśnej, Nowołoskońca i Ryczywołu.

Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia. Ostatni strażacy powrócili do jednostki o godz. 08:20.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież