Trwają prace rozbiórkowe po pożarze (foto)

Strażakom udało się ugasić pożar hali przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

Do zdarzenie doszło przed godziną 21:00. Ogień pojawił się w jednej z hal przedsiębiorstwa przy ul. Obrzyckiej w Obornikach. Na miejsce zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej. Dodatkowo wezwano z Poznania jednostkę operacyjną. W drodze do Obornik jest także kontener ze specjalistycznym sprzętem dla strażaków.

W tej chwili prowadzone są prace rozbiórkowe. Strażakom udało się ugasić pożar i zabezpieczyć znajdujące się w sąsiedztwie budynki. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież