Pożar ściółki leśnej w Ludomkach

W Ludomkach pali się ściółka leśna.

Słoneczna pogoda zachęca do spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu. Niestety to także warunki do powstwania pożarów szczególnie, gdy występuje dodatkowo wiatr. Takie zdarzenie ma miejsce w Ludomkach. Doszło tam do pożaru ściółki leśnej.

Każdy, kto zauważy pożar, prosimy o powiadamianie służb ratunkowych. Nawet największe pożary zaczynają się od niewielkiego zagrożenia. 

Zdjęcie: Po pożarze trawy na ul. Wymysłowskiej w Obornikach

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież