OSP Ryczywół z 4 wyjazdami w ostatniej dobie

Strażacy z OSP Ryczywół wyjeżdżali do akcji cztery razy w ostatniej dobie.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w piątkowy wieczór. Strażacy uczestniczyli w gaszeniu pożaru w przewodzie kominowym. Wspomagała ich OSP z Rogoźna oraz zastęp z KP PSP Oborniki.

W sobotę 16 marca ochotnicy z Ryczywołu brali udział w 3 akcjach. Najpierw zadysponowani zostali do miejscowości Ninino, gdzie na drodze leżało drzewo. Kolejny wyjazd dotyczył baneru. W Gorzewie wiatr przechylił tablicę, którą wiatr pochylił na drogę.

Ostatni sobotni wyjazd dotyczył pomocy w zabezpieczeniu dachu. Interwencja miała miejsce także w Gorzewie. Strażacy zabepieczyli dach folią.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież