Rolnicy szacują plony niższe o minimum 50% (film)

Tegoroczna wiosna była niezwykle ciepłą i sucha. Wielu z nas cieszyło się z tego faktu, niezadowoleni byli jednak rolnicy.

Klęska suszy spowodowała ogromne straty w rolnictwie. O sytuacji na polach rozmawialiśmy z rolnikami z gmin Rogoźno i Ryczywół.

Rolnicy liczą na pomoc, ale szanse są niewielkie. Rząd obiecał odszkodowania … w tym temacie jak mówią nasi rozmówcy cisza. Rolnicy nie mogą czekać na komisje, rzepak już jest w wielu miejscach uprzątnięty, za chwile to samo spotka zboża.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież