Na kogo głosować?

wojewodztwo wielkopolskie herb powiat oborniki herb gmina oborniki herb gmina rogozno herb gmina ryczywol herb

Gmina Rogoźno podzielona została na 15 jednomandatowych okręgów wyborczych. Należy odszukać swoją ulicę lub miejscowość. Przy każdym okręgu prezentujemy nazwiska kandydatów. Dodatkowo publikujemy szczegółowe informacje o kandydacie.

UWAGA - szczegółowe informacje publikowane są tylko o kandydatach, którzy przesłali do naszego portalu swoje "polityczne CV", rozpoznacie ich po zdjęciu oraz linku prowadzącym do nowej strony.

Podział na komitety wyborcze tutaj -> 

nr okr.granice okręgu wyborczego

1

 

Rogoźno, ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Reja, Rolna, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Zaułek.

radny-xIreneusz Zawiski radny-xPrzemysław Nagórny radny-x Marek Męclewski
radny-xMaciej Kutka radny-x Bogdan Jeran radny-xMarlena Rucińska

2

 

Rogoźno, ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Kościuszki parzyste 26-48, Krzyżaniaka, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Olchowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wójtostwo.

radny-xStefan Ciesielski radny-xMirosława Wojciechowska radny-xJarosław Nowak
radny-xRoman Kinach radny-xMałgorzata Kasprzak radny-xJan Kapela

3

 

Rogoźno, ulice: Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, II Armii Wojska Polskiego 12-67, Kochanowskiego, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks.Werbla, Orzeszkowej, Polna, Prusa, Skautów, Sobolewskiego, Szarych Szeregów.

radny-xSzymon Nowacki radny-xRafał Szlachetka radny-xBeata Palacz
radny-xLongina Kolanowska radny-xFranciszek Haupa  

4

 

Rogoźno, ulice: II Armii Wojska Polskiego 1-11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2-10.

radny-xMarcin Bzdawka radny-xDamian Nowacki radny-xSebastian Kupidura radny-xRenata Tomaszewska
radny-xWojciech Klon radny-xMarcin Przybylski radny-xGrzegorz Miężalski  

5

 

Rogoźno, ulice: Kościuszki 51,59; Osiedle Przemysława II 11-20, Seminarialna.

radny-xZbigniew Chudzicki radny-xMariusz Jabłoński radny-xBernard Hofmański
radny-xKazmierz Lis radny-xCzesław Gruszka radny-xMarek Walerowski

6

 

Rogoźno, ulice: Kościuszki nr 53-57, 61-63, oraz nieparzyste 27-49, Sądowa.

radny-xRyszard Janowski radny-x Łukasz Wals radny-xKatarzyna Erenc-Szpek
radny-xEdyta Kamińska radny-xRyszard Dworzański radny-xArkadiusz Kapczyński

7

 

Rogoźno, ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, Koralowa, Kręta, Kryształowa, Kwarcowa, Łamana, Mała, Międzyleska, Moniuszki, Nowa, Paderewskiego, Perłowa, Plażowa, Południowa, Przelotowa, Rubinowa, Skrajna, Skromna, Strzelecka, Sucha, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Średnia, Topazowa, Turkusowa, Ukryta, Ustronna, Wielka Poznańska od 61 do końca, Wieniawskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zakątek.

radny-xKazimierz Ludynia radny-xSylwia Korybalska radny-xTomasz Berski radny-xKrzysztof Wiśniewski
radny-xJarosław Łatka radny-xRoman Jaśkowiak radny-xAleksander Dziskowski radny-xDariusz Kopaniarz

8

 

Rogoźno, ulice: Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Marcinkowskiego, Poprzeczna, Wąska, Wielka Poznańska 1-60.

radny-xLeszek Kachlicki radny-xRoman Szuberski radny-xRomuald Zachwyc
radny-xHubert Kuszak radny-xJacek Wiśniewski  

9

 

Rogoźno, ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Wągrowiecka, Wielka Szkolna, Za Jeziorem, Żurawia.

radny-xPaweł Wojciechowski radny-xMałgorzata Machucka radny-x Beata Ott-Rodak radny-xMichał Janus

10

 

Miejscowości: Biniewo, Cieśle, Marlewo, Owczegłowy, Pruśce, Sierniki, Stare, Wojciechowo.

radny-xŁukasz Zaranek radny-xMarian Połczyński radny-xTomasz Paniączyk radny-xWitold Bielinis

11

 

Miejscowości: Boguniewo, Budziszewko, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec.

radny-xVioletta Rybarczyk radny-xMariusz Jóżwiak radny-xAndrzej Przybylski
radny-xZbigniew Nowak radny-xEwa Wysocka radny-xMarcin Wysocki

12

 

Miejscowości: Józefinowo, Parkowo, Słomowo, Szczytno.

radny-xElwira Józefek radny-xAdam Nadolny radny-xJustyna Bartol-Baszczyński radny-xJarosław Witt

13

 

Miejscowości: Grudna, Jaracz, Kaziopole, Rożnowice, Wełna.

radny-xRobert Marchwiak radny-xAdam Jóźwiak radny-xJagoda Wilhelm radny-xDamian Nerkowski
radny-xBartosz Perlicjan radny-xJanusz Piechowiak radny-xAndrzej Pierwoła  

14

 

Miejscowości: Dziewcza Struga, Garbatka, Laskowo, Nowy Młyn, Ruda, Tarnowo, Żołędzin.

radny-xŁukasz Janus radny-xSzymon Sierszuła radny-xAndrzej Szuberski
radny-xAndrzej Olenderski radny-xKrzysztof Nikodem radny-xRomana Węgrzak

15

 

Miejscowości: Gościejewo, Karolewo, Owieczki.

radny-xJarosław Nowak radny-xDaniel Wiśniewski radny-xLongina Pijanowska radny-xHenryk Janus