fbpx

Ariel Mańczak

 

Ariel Mańczak

Ariel Mańczak, kandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 12

O mnie

Nazywam się Ariel Łukasz Mańczak. Mam 31 lat i od urodzenia związany jestem z Obornikami  a także z Osiedlem Leśnym. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie, podyplomowe.  które zdobyłem na poznańskich uczelniach wyższych.  Na co dzień wykonuje obowiązki kierownika sprzedaży w firmie DPM Solid Polska.

Co zrobiłem

W obecnej kadencji miałem zaszczyt zasiadać w Komisji Oświaty i Spraw Społecznych  a także pełniłem powierzoną przez Burmistrza funkcję Koordynatora ds. Młodzieżowej Rady Miejskiej, którą powołaliśmy do życia w obecnej kadencji jako organ doradczy Burmistrza do spraw związanych z młodzieżą.

Miniona kadencja to wiele bardzo ciekawych inwestycji na terenie naszego miasta i gminy m.in. budowa drogi przez Rudki, inwestycja w komunikację miejską, rewitalizacje: obornickich Żwirek, Łazienek czy Osiedla Leśnego. Szczególnie ta ostatnia jest mi bardzo bliska ponieważ razem z Burmistrzem Tomaszem Szramą oraz władzami spółdzielni i mieszkańcami  udało się porozumieć w wielu istotnych sprawach dzięki czemu powstały nowe parkingi wzdłuż Drogi Leśnej, wielofunkcyjny parking przy hali OCS oraz przebudowano chodniki w dużej części osiedla.

Co chcę zrobić

Jeśli obdarzycie mnie Państwo zaufaniem i powierzycie mandat radnego Obornik będę mógł nadal, skutecznie zabiegać o nasze wspólne interesy. W dotychczasowej pracy samorządowej zawsze kierowałem się zasadą,  iż obowiązkiem radnego jest służenie swoim wyborcom. Sądzę, że taka postawa upoważnia  do zaproponowania Państwu mojej kandydatury.

Ariel Mańczak

Poczytajcie w internecie o Arielu Mańczaku:

https://www.facebook.com/ariel.manczak

http://www.eoborniki.pl/informacje/lokalne/5271-obrzycka-prawie-gotowa-foto.html

http://www.eoborniki.pl/sport/na-sportowo/5420-superpuchar-dla-dpm-foto.html

http://www.eoborniki.pl/technika-i-nauka/edukacja/5273-ropoczyna-sie-nowy-rok-szkolny-w-maniewie-w-nowym-budynku-foto.html

http://www.eoborniki.pl/informacje/lokalne/5271-obrzycka-prawie-gotowa-foto.html

http://www.eoborniki.pl/informacje/lokalne/5210-budzet-obywatelski-wkrotce-glosowanie.html

http://www.eoborniki.pl/informacje/lokalne/5125-oblegany-punkt-widokowy.html

 

ariel-manczak