Na kogo głosować?

wojewodztwo wielkopolskie herb powiat oborniki herb gmina oborniki herb gmina rogozno herb gmina ryczywol herb

rada gminy ryczywol

Gmina Ryczywół podzielona została na 15 jednomandatowych okręgów wyborczych. Należy odszukać swoją ulicę lub miejscowość. Przy każdym okręgu prezentujemy nazwiska kandydatów. Dodatkowo publikujemy szczegółowe informacje o kandydacie. 

UWAGA - szczegółowe informacje publikowane są tylko o kandydatach, którzy przesłali do naszego portalu swoje "polityczne CV", rozpoznacie ich po zdjęciu oraz linku prowadzącym do nowej strony.

Podział na komitety wyborcze tutaj ->

nr okr.granice okręgu wyborczego

1

Wieś Ryczywół - ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Osiedle 40-lecia PRL, Sosnowa, Stanisława Mikołajczyka, Szkolna, Świerkowa 
radny-xNowicka Anna radny-xStóżyk Witold Bernad jamuz-marekJamuż Marek radny-xKnopczyk Michał Wisław

2

Wieś Ryczywół- Osiedle Parkowe, Osiedle Przyjaźni
radny-xNiedbalski Sławomir radny-xWitzberg Michał magdalena-swobodaSwoboda Magdalena

3

 Wieś Ryczywół - ulice: 6 Stycznia, Działkowa, Marcinkowskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza
radny-xKistowski Andrzej
radny-xŚliwiński Dariusz Romuald radny-xKonik Beata bogacz-michalBogacz Michał Wacław

4

 Wieś Ryczywół - ulice: Chodzieska, Czarnkowska, Ks. Stepczyńskiego, Plac 1 Maja, Wybudowanie
radny-xKlingsport Mateusz radny-xFryc Filip Marek radny-xBazdyło Halina
knopczyk-ewaKnopczyk Ewa radny-xDukat Jolanta  

5

 Wieś Ryczywół - ulice: Kochanowskiego, Kolejowa, Kościuszki, Nowa, Obornicka, Słowackiego, Świerczewskiego
radny-xSawińska Marta Agata radny-xKowalik Jan Henryk nowacki-mariuszNowacki Mariusz
radny-xKaczmarek Iwona Maria radny-xMachejek Mirosław  

6

 Wsie: Chmielewo, Krężoły, Łopiszewo, Skrzetusz
radny-xGłów Marian Henryk radny-xGronowski Piotr radny-xFryc Edyta
hanna-brzezinskaBrzezińska Hanna radny-xKrüger Krystian  

7

 Wsie: Piotrowo, Połajewice, Radom
radny-xTrafas Joanna radny-xKrzyśko Łukasz magdalena-czyzCzyż Magdalena

8

 Wsie: Gościejewo Leśne, Igrzyna, Tłukawy, Zawady
radny-xMalmur Leszek Piotr magdalena-hahnHahn Magdalena

9

 Wsie: Gościejewko, Ninino, Trzy Góry
radny-xCyborat Andrzej radny-xStęsik Zenon Jerzy jolanta-nochowiczNochowicz Jolanta Teresa

10

 Wsie: Boruchowo, Gorzewko, Wiardunki
radny-xBoczek Roman Władysław radny-xSuwiczak Franciszek marlena-gliwaGliwa Marlena radny-xTrzęsimiech Roman

11

 Wieś: Gorzewo
radny-xKrawczyk Rafał radny-xZbączyniak Henryk tomasz-kaczmarekKaczmarek Tomasz radny-xJerzak Karolina Irena

12

Wsie: Ludomy, Łaszczewiec
radny-xMiłosek Jan radny-xSuszek Ryszard monika-olechOlech Monika radny-xIgnas Maciej Damian

13

 Wsie: Chlebowo, Drzonek, Ludomicko, Ludomki, Ludomy Leśniczówka, Orłowo
radny-xWenerski Eugeniusz Adam adam-sobocinskiSobociński Adam radny-xRuks Marianna

14

 Wsie: Dąbrówka Ludomska, Lipa 1-46, Lipa-Bagna, Lipa Nowa, Lipa Wojciechowo
radny-xKoralewska Maria radny-xSoczka Bogusław Andrzej dariusz-grzedzielewskiGrządzielewski Dariusz radny-xChmura Marzena Zofia

15

 Wieś: Lipa 47-141
radny-xKracel Marzena radny-xZawal Agnieszka Dorota barbara-bochBoch Barbara