Wybory do Rady Miejskiej w Rogoźnie 2018

 

W wyborach samorządowych w 2018 roku do Rady Miejskiej w Rogoźnie na kandydatów czeka 15 mandatów. Do wyborów zgłosiły sie 8 komitety wyborcze i łacznie 46 kandydatów.

Poniższa tabela pozwala na zapoznanie się z wykazem kandydatów w podziale na okręgi wyborcze (dla cżęsci zamieszczone są dodatkowe informacje po kliknięciu w zdjęcie):

Okręg wyborczy nr 1

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KWW Dla Dobra MIeszkańców 17 NOWAK Piotr Waldemar nowak ok1
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat   18 KUTKA Maciej Adam 1 Kutka

Okręg wyborczy nr 2

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 WOJCIECHOWSKA Mirosława
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 SMOLIŃSKI Wojciech smolinski ok2
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 KINACH Roman Andrzej 2 Kinach

Okręg wyborczy nr 3

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 NOWACKI Szymon Paweł nowacki ok3
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 KOLANOWSKA Longina Maria 3 Kolanowska

Okręg wyborczy nr 4

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 MIERKIEWICZ-OLECH Jadwiga
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 HOFMAŃSKI Bernard Stanisław hofmanski
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 KUPIDURA Sebastian Mirosław 4 Kupidura

Okręg wyborczy nr 5

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 MIĘŻALSKI Grzegorz
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 OSTROWSKI Krzysztof Mariusz ostrowski
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 CHUDZICKI Zbigniew Tomasz 5 Chudzicki

Okręg wyborczy nr 6

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 SASS-NOWAK Mirosława Małgorzata
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 HINZ Jarosław hinz ok6
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 ERENC-SZPEK Katarzyna 6 Erenc szpek

Okręg wyborczy nr 7

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 JANUS Łukasz
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 ŁATKA Jarosław latka ok7
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 FELSMANN Tobiasz 7 Felsmann
KWW WITT 2018 20 SAWAL Przemysław
KWW Dariusza Szymona Kopaniarz 21 KOPANIARZ Dariusz Szymon
KWW Możemy Więcej 23 RATAJCZAK Piotr Jan

Okręg wyborczy nr 8

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 MIĘŻALSKI Tadeusz
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 WAŁKOWSKI Filip Tomasz walkowski ok8
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 KUSZAK Hubert 8 Kuszak

Okręg wyborczy nr 9

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 WOJCIECHOWSKI Paweł wojciechowski
KWW Wieś w Powiecie  19 OTT-RODAK Beata Maria

Okręg wyborczy nr 10

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 POŁCZYŃSKI Marian Tadeusz
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 FRACHANOWSKA Joanna frachanowska ok10
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 ZARANEK Łukasz Andrzej 10 Zaranek

Okręg wyborczy nr 11

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 TWARDECKI Dawid
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 WYSOCKA Ewa Teresa wysocka ok11
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 BRONISZEWSKI Tomasz 11 BRONISZEWSKI
KWW Wieś w Powiecie 19 STRZYKAŁA Tomasz
KWW WITT 2018 20 WITT Szymon Jan

Okręg wyborczy nr 12

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 LEMBICZ Beata Katarzyna
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 NADOLNY Adam

Okręg wyborczy nr 13

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 KRYSZTOFIAK Mirosław krysztofiak ok13
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 PERLICJAN Bartosz 13 perlicjan
KWW MOST  22 JÓŹWIAK Adam Józef

Okręg wyborczy nr 14

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KW Prawo i Spawiedliwość  10 KLIMOWICZ Elżbieta
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 NIKODEM Krzysztof mikodem ok14
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 HEDESZYŃSKA Anna
KWW Wieś w Powiecie  19 SZEJNER Bartosz Jakub

Okręg wyborczy nr 15

KWW nr na liście Nazwisko i Imiona zobacz kto to jest
KWW Dla Dobra Mieszkańców  17 KŁOS-JASIŃSKA Emilia klos ok15
KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat  18 JANUS Henryk 15 Janus