Podsumowanie ostatnich rozgrywek - październik 2015

Sensacyjna ale zasłużona wygrana Straży Pożarnej Oborniki nad Kosbudem. Cool Team Gmina Rogoźno pewnie pokonuje Lipę. Osłabiony BUS4You przegrał z OKS Uran.
W spotkaniu zespołów, które o mistrzostwie nie marzą Uran chciał zdobyć 3 punkty, a Bus liczył na pierwsze punkty w sezonie. Co ciekawe to właśnie Bus od początku zaskoczył przeciwników i objął prowadzenie 1:0. Uran jednak nie załamywał się i konsekwentnie grał swoje. Do przerwy 3:1 dla Uranu i mecz toczący się w spokojnym, wręcz piknikowym tempie. W drugiej połowie Uran ruszył po większą zdobycz bramkową co im się udało, lecz kilka błędów w obronie i dwie samobójcze bramki to pokazuje, że młody i ambitny zespół musi jeszcze ciężej pracować by móc mierzyć się z najlepszymi.
BUS4You – OKS Uran 4:11 (1:3)
BUS4You – Jakub Szymański, Krzysztof Grzegorzewski 2, Krzysztof Kostrzewski 2, Tomasz Markowski, Łukasz Łanucha, Paweł Walczak
Uran – Jarosław Nowotny, Kacper Popiela 5, Fabian Brodniewicz 4, Bartosz Brodziński 2, Damian Szymkowiak, Jakub Kaźmierski, Konrad Błaszkiewicz
Sędzia Kuba Brzostowski
W drugim spotkaniu Straż mierzyła się z Kosbudem. Pierwsza połowa niczym szczególnym nie zapadła w pamięci. Obie drużyny grały bardzo zachowawczo. Do przerwy 0:0. Po zmianie stron byliśmy świadkami dobrego, męskiego futbolu. Więcej strzałów zaowocowało bramkami. Najpierw na prowadzenie wyszli zawodnicy Straży. Podwyższyli na 2:0 po dobrze wykonanym rzucie karnym. Kosbud strzelił bramkę kontaktową i ruszył do ataku lecz zapomniał o obronie i skuteczna kontra Straży znów pozwoliła im cieszyć się z dwubramkowego prowadzenia, którego już nie oddali do końca spotkania.
Straż Pożarna Oborniki – Kosbud 3:1 (0:0)
Straż – Dawid Banaś, Damian Przymusiński 2, Jarosław Piotrowski 1, Łukasz Warciarek, Mateusz Brembor, Michał Chmiel, Bartłomiej Bukowski, Bartosz Wiliński, Michał Turek, Dominik Woźniak, Michał Pol.
Kosbud- Adam Radziwołek, Dariusz Koralewski 1, Jacek Frankowski, Fabian Nowak, Kuba Kamiński, Maciej Kaczmarek, Dorian Cegielski, Łukasz Rozmiarek, Kacper Sadowski
Sędzia Tomasz Grochowski
Faworyzowana drużyna Cool Team miała potwierdzić swoje wysokie aspiracje w meczu z Lipą. Bardzo dobry mecz pod względem technicznym- to trzeba zaznaczyć, od początku był pod kontrolą zespołu z Rogoźna. Ataki rywali kończyły się po 3-4 podaniach w środku pola. Do przerwy po pełnej kontroli Cool prowadziło 3:0. W drugiej połowie Lipa śmielej zaatakowała i tylko Zbigniew Kaczmarek wie w jaki sposób bronił strzały Lipy. Jednak kontrataki Lipy rozluźniły szyki obronne i Cool mógł w łatwiejszy sposób przedostać się pod bramkę rywala co skrzętnie wykorzystywali i wygrali kolejne spotkanie.
Lipa - Cool Team Gmina Rogoźno 1:9 (0:3)
Lipa – Rafał Dylawerski, Paweł Garstecki 1, Jakub Mielcarek, Krzysztof Spychała, Szymon Chudziak, Tomasz Tecław, Mateusz Kaczmarek, Adrian Rychlewski
Cool – Zbigniew Kaczmarek, Krzysztof Cieciura 3, Jakub Piguła 2, Bartosz Złoch 1, Dominik Palacz 1, Patryk Złoch 1, Piotr Paweł 1, Szymon Antczak, Norbert Jabłoński

Ambitny Uran prowadził 4:1, ale Rodak, nie zrażony przegrywanym meczem, ostatecznie wygrał zdecydowanie 8:5. Popis strzelecki Jakuba Dłużewskiego, który strzelił aż 4 bramki dla Rodaka.

W bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu Błysk dwa razy wychodził na prowadzenie, jednak ostatecznie zwyciężyło duże doświadczenie i opanowanie zawodników Pomaxu. Przepiękną bramkę dla Błysku strzelił Jakuba Budyła - z 20 metrów w samo okienko.

OKS Uran - Roboty Bidowlane Rodak 5:8 (4:1)

Uran - Filip Kaźmierczak, Marcin Pyrzowski, Mateusz Kaźmierczak, Jakub Kaźmierczak, Fabian Brodniewicz, Damian Szymkowiak 3, Bartosz Brodzinski 1 + 1 samobójcza, Kacper Popiela, Grzegorz Olech

Rodak- Eryk Konowalski, Jakub Dłużewski 4, Krystian Kołodziej 1, Mysiak Mariusz 1, Adrian Otto, Hubert Golaniec 1, Filip Stachowiak, Patryk Joraniak 1

Pomax Wózki Widłowe - Auto Myjnia Błysk 8:6 (3:3)

Pomax - Szymon Grabarczyk, Dawid Golon 2, Nowacki Damian 1, Jakub Bartol, Sławomir Urban, Łukasz Zenger, Łukasz Szymański, Adrian Czarnecki, Jarosław Ber, Bogdan Kąkol, Iwo Toporski, Marcin Dachtera, Miłosz Bartoszyk 1, Robert Troczyński 3, Jakub Krzyżanowski 1

Błysk – Bartosz Polcyn, Jakub Budyła 1, Waldemar Perlicjan , Jarosław Sobczak , Krzysztof Bednarek 2, Michał Buczkowski , Sławomir Goszcz 1, Arkadiusz Lewandowski, Adrian Boruszak 1, Paweł Boruszak 1

Zdecydowane zwycięstwo Smartlean Ziomków w Ryczywole.
Po bardzo dobrym meczu obu drużyn, granym zgodnie z duchem fair play, o czym świadczy tylko jeden faul w całym spotkaniu - zasłużona wygrana faworyta. Do przerwy wymiana ciosów ale dojrzalsza i skuteczniejsza ekipa Ziomków kończy pierwszą połowę wynikiem 6-3. W drugiej części meczu kilka świetnych, zespołowych zagrań i efektownych bramek współliderów ligi, Ryczywół z okazjami ale nieskuteczny.
Bardzo dobra praca nowego, dobrze zapowiadającego się sędziego, Dawida Gruchota. Prezentujemy kilka zdjęć z tego meczu.
Smartlean Ziomki - Ryczywół 13:5 (6:3)
Smartlean Ziomki: Dawid Kopelciw, Adrian Szymot 5, Kamil Magdziarz 3, Roman Koczorowski 2, Marcin Radziwołek 2,Zbigniew Koczorowski 1, Dominik Szafrański,
Ryczywół: Miłosz Dusterhoft, Brayan Grzelak 2, Krystian Krystkowiak 1, Marek Musielak 1, Mariusz Fryc 1,
Dawid Fryc, Filip Swoboda
Sędzia: Dawid Gruchot

Ryczywół prowadził do przerwy ale nieustępliwy Błysk ostatecznie zwyciężył. Kolejne zwycięstwo Media-serwis.pl. Cool Team Gmina Rogoźno pokonał silnych Strażaków

W pierwszym spotkaniu Ryczywół rywalizował z Błyskiem. Obie ekipy interesował tylko komplet punktów. Od początku jednak bardziej przycisnęli przyjezdni czego efektem były bramki. Błysk jednak w swoim stylu nie ułatwiał życia przeciwnikowi sam chcąc by któraś z prób zakończyła się golem. Do przerwy udało Błyskowi się raz - przeciwnikom trzy i po pierwszych 25 minutach było 3:1 dla Ryczywołu. Po zmianie stron Błysk ruszył do ataku wiedząc, że są w stanie powalczył o korzystny rezultat. Strzelili pięć bramek tracąc tylko jedną czym przeciągnęli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Ryczywół - Auto Myjnia Błysk 4:6 (3:1)
Ryczywół- Mariusz Musiałowski, Marek Musielak 1, Jacek Michaluk, Dawid Fryc, Grzegorz Hedeszyński, Mariusz Fryc 1, Miłosz Dusterhoff, Filip Swoboda, Krystian Krystkowiak 2, Brajan Grzelak
Błysk- Bartosz Polcyn, Jarosław Sobczak, Krzysztof Bednarek, Jakub Budyła 2, Paweł Borusiak, Waldemar Perlicjan 3, Michał Buczkowski 1

W kolejnym ciekawym spotkaniu Media radzące sobie coraz lepiej grało przeciwko Rodakowi. Mecz od początku był zacięty i żadna z ekip nie potrafiła przejąć kontroli nad spotkaniem. Tak jak i rywalizacja tak i wynik do przerwy był wyrównany 2-1 dla Media. W drugiej połowie Media wykorzystując fakt, że Rodak nie posiada zmienników częściej był w posiadaniu piłki. Media okazały się lepszym zespołem wygrywając całe spotkanie 4:3.

Media-serwis.pl- Roboty Budowlane Rodak 4:3 (2:1)
Media- Bartosz Hazak, Bartosz Nowak, Mikołaj Rączkowski 2, Eligiusz Friske 2, Tomasz Stokłosa, Mateusz Fludra, Miłosz Adamczyk, Alan Kaszkowiak
Rodak- Filip Stachowiak 1, Mariusz Myszak, Jakub Łech, Krystian Kołodziej 1, Dariusz Szefler, Krzysztof Jarmużak, Patryk Jarmużak 1

Straż przeciwko Cool to zdecydowanie najciekawiej zapowiadający się mecz. Zespoł z Rogoźna szybko wypracował sobie przewagę bramkową, ale Straż nie rezygnowała z kontraataków. Tym bardziej, że akcje były groźne lecz świetnie bronił bramkarz Cool. Do przerwy 6:2 dla przyjezdnych. Po zmianie stron mecz wszedł na jeszcze wyższy poziom. Oba zespoły pokazały swój najlepszy futbol. Tę połowę wygrali zawodnicy Straży 4:3 lecz zaliczka z pierwszej połowy zdecydowała o zwycięstwie Cool 9:6.

Straż Pożarna Oborniki - Cool Team Gmina Rogoźno 6:9 (2:6)
Straż- Damian Przymusiński, Bartosz Wiliński, Michał Turek, Michał Pol, Mateusz Brembor 1, Norbert Wierzbicki 3, Michał Chmiel, Dawid Barnaś, Łukasz Warciarek 1, Jarosław Piotrowski, Bartłomiej Bukowski 1
Cool- Zbigniew Kaczmarek, Bartosz Złoch, Norbert Jabłoński 1, Paweł Piotr 1, Krzysztof Cieciura 4, Szymon Antczak, Dominik Palacz 1, Jakub Piguła 1, Patryk Złoch 1

W poniedziałek w każdej z trzech par mieliśmy zdecydowanego faworyta. W pierwszym meczu czerwona latarnia Bus4you grała z Kosbudem. Od początku Kosbud narzucił swój styl gry. Nie szarżowali jednak bramki rywali wiedząc, że nie mają żadnych zamienników na ławce. Mimo to mądra gra pozwoliła po 25minutach prowadzić aż 10:0. Po zmianie stron obejrzeliśmy znów 10 bramek. Bus nie mając nic do stracenia skutecznie trafili dwukrotnie, spokojnie grający Kosbud dorzucił 8 goli.

Bus4You - Kosbud 2:18 (0:10)

Bus4You - Jakub Szymański, Mateusz Pawlak 1, Łukasz Łańcucha, Maciej Krych 1, Dawid Wadelski, Krzysztof Grzegorzewicz, Krzysztof Kostrzewski

Kosbud - Jacek Frankowski 2, Dariusz Koralewski 4, Michał Siemiński, Łukasz Rozmiarek 4, Wojtek Muszyński 3, Fabian Nowak 5

W drugim meczu Media-serwis.pl podbudowane zwycięstwem chciało sprawić kolejną niespodziankę grając ze Smartlean Ziomkami. Pierwsza połowa stała na dobrym poziomie. Media kolejny raz dużo grało piłką lecz na za dużo Ziomki nie pozwolili skutecznie się broniąc i atakując. Do przerwy 3:1 Ziomki. W przerwie można było zauważyć, chęć zwycięstwa Media. Lecz szybko po wznowieniu Ziomki udowodniły, że są faworytami całej ligi i szybko sprowadzili Media na ziemię. Pełna kontrola i skuteczne ataki spowodowały, że po ostatnim gwizdku wynik brzmiał 12:2 dla Ziomków.

Media-Serwis.pl - Smartlean Ziomki 2:12 (1:3)

Media-Serwis.pl- Bartosz Hazak, Alan Kaszkowiak, Miłosz Adamczyk, Kevin Bartol 1, Bartek Nowak, Mikołaj Rączkowiak 1, Piotr Wardęga

Smartlean Ziomki- Dawid Kopelciw, Marcin Radziwołek 3, Dominik Szafrański, Zbyszek Koczorowski 4, Kamil Magdziarz 4, Adrian Szymot, Michał Grabarz, Roman Koczorowski 1

W zamykającym kolejkę spotkaniu Pomax rywalizował z Lipą. Dominacja Pomaxu była wyraźna od początku, a kolejne bramki Pomax strzelał z dziecinną łatwością. Mógł strzelić ich znacznie więcej, ale w drugiej połowie wkradła się zbytnia koronkowość w próbach strzelenia następnego gola i kilka okazji nie udało się zamienić na bramki.

Pomax Wózki Widłowe- Lipa 18:3 (9:1)

Pomax Wózki Widłowe- Marcin Zemlik 1, Dawid Golon 5, Adrian Czarnecki, Miłosz Bartoszek 1, Krzysztof Urban 1, Damian Nowacki 5, Bogdan Kąkol 1, Robert Troczyński 1, Jakub Krzyżański 3, Iwo Toporski

Lipa - Rafał Dylawerski, Paweł Garstecki, Tomasz Tecław, Mikołaj Przęsławski 1, Jan Ratajczak, Adrian Rychlewski, Dariusz Kwiatkowski, Mateusz Kaczmarek 2