U. Filoda: Dawno już nie czułam takiego stresu

Awans Sparty do I ligi!

Szczypiornistki SKF KPR Sparta Oborniki rozgromiły zespół Dwójki Łomży 42:13 i w przyszłym sezonie zagrają w I lidze!

Przed tygodniem obornicki zespół przegrał 33:35. Przez większość spotkania prowadził i niestety, kolejny raz, końcówka należała do rywalek. Przegrana zmartwiła obornickich fanów, ale faworytem nadal pozostawały spartanki. Urszula Filoda zapowiadała ostrą walkę od pierwszej syreny i tak też się stało.

Tu już nie ma co kalkulować. Strategia na mecz jest prosta- musimy wygrać! - mówiła nam jeszcze wczoraj Filoda. Mecz wyzwala w nas spore emocje. Ja już dawno nie czułam takiego stresu. Odpowiedzialnośc jest duża, a cel jasny. Musimy zapewnić sobie ten awans!

Dla oborniczanek brak awansu byłby sporym problemem. W dzisiejszym meczu widoczna była różnica pomiędzy rywalkami. Wynik mówi  z resztą sam za siebie.  

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież