Zapisy na VIII sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów

VIII sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów

Już 4 września rusza VIII sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów. Jak zwykle uczestników czeka dużo emocji, profesjonalna organizacja, doskonała oprawa medialna.

 

Dla najlepszych puchary, medale, dyplomy oraz talony na sprzęt Adidasa. Rywalizacja odbywa się w formule 5+bramkarz. Mecze piłkarskich szóstek rozgrywane są w dni powszednie w godzinach od 19 do 22 na Orliku, przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Koszt udziału w lidze to 1000,- netto. Podczas meczów firmy sponsorujące drużyny mogą wywieszać swoje banery reklamowe. Mecze rozgrywane będą piłką meczową Adidasa - KRASAVĄ. Tą samą piłką swoje mecze rozgrywa LOTTO Ekstraklasa jak i wiele innych lig zagranicznych.

Patronat nad projektem objął Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

UWAGA! Zgłoszenia do 30 sierpnia pod numerem telefonu 730 992 417, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

uniwersalny plakat 2017

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież