Red Box - rusza VII sezon

red box

 

Już 27 marca rusza VII sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów. Jak zwykle uczestników czeka dużo emocji, profesjonalna organizacja , doskonała oprawa medialna. Dla najlepszych puchary, medale, dyplomy oraz talony na sprzęt Adidasa.

Rywalizacja odbywa się w formule 5+bramkarz. Mecze piłkarskich szóstek odbywają się w dni powszednie w godzinach od 19 do 22 na Orliku, przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach. Koszt udziału w lidze to 1000,- netto, wystawiane są faktury VAT. Podczas meczów firmy mogą wywieszać swoje banery reklamowe.

Nowością będzie rozgrywanie meczów piłką meczową z najnowszej kolekcji Adidasa - KRASAVĄ. Tą samą piłką swoje mecze rozgrywa LOTTO Ekstraklasa jak i wiele innych lig zagranicznych. Również zbliżający się ogromnymi krokami Puchar Konfederacji w całości będzie "kopany" KRASAVĄ.

Patronat nad projektem objął Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Zgłoszenia do 23 marca pod numerem telefonu 730 992 417, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Relacja z rozgrywek jak zwykle w tygodnikach Ziemia Obornicka, Tydzień Obornicki oraz w każdą środę w Gazecie Wyborczej – cała strona !

Więcej o lidze Red Box na www.redboxsport.pl oraz www.facebook.com/redboxoborniki

Po zimowej przerwie, 3 kwietnia, wznawiają zajęcia piłkarze Red Box Piłkarskiej Akademii. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek, od godziny 17.30 na boisku przy SP 2 , na ulicy Szymańskiego w Obornikach. Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez doświadczonego trenera. Adepci Akademii mają raz w tygodniu zapewniony bezpłatne wejście na basen. Zgłoszenia pod numerem telefonu 570 483 545 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , W sobotę 18 i 25 marca, w godzinach od 10 do 15 w Intermarche prowadzona będzie akcja promocyjna Akademii, gdzie będzie można porozmawiać z trenerem. Dla najmłodszych niespodzianki. Patronat nad Akademią sprawuje Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. 

 

uniwersalny plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież