VI sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów

red box1

 

Już 5 września rusza szósty sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów. Jak zwykle uczestników czeka dużo emocji, profesjonalna organizacja , doskonała oprawa medialna. Dla najlepszych puchary, medale, dyplomy oraz talony na sprzęt Adidasa.

Mecze piłkarskich szóstek odbywają się w dni powszednie w godzinach od 19 do 22 na Orliku, przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Patronat nad projektem objął Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Zgłoszenia do 3 września pod numerem telefonu 730 992 417, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej o lidze Red Box na www.redboxsport.pl oraz www.facebook.com/redboxoborniki

 

red box2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież