Islandia Mistrzem !

WP 20160702 11 22 00 Pro

 

W sobotę 2 lipca, na Orliku przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach, odbył się turniej piłkarski dla uczniów gimnazjów powiatu obornickiego o Puchar Starosty. W finałowym meczu spotkały się ekipy Islandii i Walii.

 

Islandia wydawało się, że łatwo upora się z Walią ale końcówka była dramatyczna Ostatecznie Islandia pokonała Walię 8:5. Nie było żółtych kartek! 

  • Islandia: Krystian Odwrot, Damian Skorwider 6, Kacper Dziełak 2, Adam Fryska, Eryk Lis
  • Walia: Jan Bukowski, Daniel Rybczyński 4, Alan Lenarczyk 1, Hubert Piasecki, Rafał Grzechowiak, Mateusz Wleklak 

Królem strzelców rzutów karnych został Daniel Rybczyński (Walia), mistrzem żonglerki został Alan Lenarczyk (Walia) 310 podbić.

Po turnieju był wspólny posiłek i słodycze przygotowane przez Osadę Leśną Bębnikąt. Turniej został zorganizowany przez Obornickie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Krajoznawstwa Red Box

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież