RB OLM 1 kolejka

reedbox

Pierwsza kolejka nowego sezonu Red Box za nami. Nowością w tym sezonie jest wybór DeBeściaka meczu, po którym wybierany jest DeBeściak kolejki. Głosowanie na Facebooku.

W meczu inaugurującym sezon wiosenny doświadczona ekipa Auto Myjni Błysk zmierzyła się z nową drużyną Orlik Team Rogoźno. Faworyci przegrywali 0:1 ale potem się rozkręcili, 5 bramek Jakuba Budyły wyprowadziło go na współlidera strzelców Wynik końcowy Auto Myjnia Błysk – Orlik Team Rogoźno  8 : 1

DeBeściak meczu : Krzysztof Bednarek - Błysk

Bardzo mocny Kosbud podejmował groźną personalnie drużynę ReklamyPL.pl z Rogoźna ale zwyciężył pewnie 7 : 0

DeBeściak Meczu : Damian Aniołek - Kosbud

Ekipa Pastora zaczęła imponująco zdobywając pierwszą bramkę w konfrontacji z Pomaxem. Jednak wicemistrzowie z poprzedniego sezonu szybko wyrównali za sprawą niezawodnego Dawida Golona.  Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 14:5 dla Pomaxu Wózki Widłowe. Ozdobą spotkania były piękne bramki Damiana Nowackiego (strzał piętą) i Dawida Golona (strzał nożycami).

DeBeściak Meczu : Dawid Golon  - Pomax

Smartlean Ziomki, Mistrz  poprzedniego sezonu, przegrywał już 0:2, grając do przerwy bez zmian. Ostatecznie pokonał Dudę Instalacje 4:2

DeBeściak Meczu: Jarosław Nowotny bramkarz Dudy, obronił rzut karny

Flux Medical, kolejna ekipa z Rogoźna pokonała wysoko 19:2 obornicki Loombard, chociaż przegrywała 0:1. Zostali pierwszym liderem rozgrywek. Po pięć bramek strzelili Mateusz Jarocki oraz bracia Maciej i Michał Walkowiakowie

DeBeściak Meczu: Maciej Walkowiak – Flux

Więcej na:  www.redboxsport.pl , www.facebook.com/redboxoborniki

Red Box Obornicka Liga Mistrzów

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
 
1. Flux Medical Rogoźno 1 3 19-2 (+17)
2. Pomax Wózki Widłowe 1 3 14-5 (+9)
3. Auto Myjnia Błysk 1 3 8-1 (+7)
4. Kosbud 1 3 7-0 (+7)
5. Smartlean Ziomki 1 3 4-2 (+2)
6. Bus4You 0 0 0-0 (0)
7. Straż Pożarna Oborniki 0 0 0-0 (0)
8. Duda Instalacje 1 0 2-4 (-2)
9. Orlik Team Rogoźno 1 0 1-8 (-7)
10. reklamyPL.pl Rogoźno 1 0 0-7 (-7)
11. Ekipa Pastora 1 0 5-14 (-9)
12. Loombard Oborniki 1 0 2-19 (-17)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież