Red Box czeka na Twoją drużynę, na Twoją firmę.

red box

Już 21 marca rusza piąty sezon Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów. Mecze odbywać się będą od poniedziałku do czwartku, w godzinach wieczornych, na Orliku przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Zawody będą rozgrywane piłką meczową Adidasa na Euro 2016 Beau Jeu (czyli "piękna gra"). Sędziowie desygnowani przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Koszt udziału w lidze 1000,-. Nowością tego sezonu będzie podział na dwie ligi. Na uczestników czekają dyplomy, medale, puchary oraz talony na sprzęt piłkarski Adidasa.

Sprawozdania z ligi będą w obornickich mediach, Facebooku, jest desygnowana strona internetowa www.redboxsport.pl a mecze raz w tygodniu pokazywać będzie telewizja Red Box (www.redboxtv.pl

Organizatorzy chcą pomóc zespołom, które nie mają sponsora na udział w lidze ale również firmom, które nie mają tylu pracowników a chciałyby zaistnieć w rozgrywkach aby te ekipy objęły patronatem. Zapraszamy wszystkie ekipy i firmy z całego powiatu obornickiego by się zgłaszały do organizatora Roberta Jankowiaka 730 992 417. 

Patronat nad ligą objęli Starosta Obornicki, Burmistrz Obornik, Burmistrz Rogoźna i Wójt Ryczywołu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież