Red Box 13 listopada

Media-serwis.pl Mistrzem drugiej ligi ! OKS Uran po morderczej walce pokonał Ryczywół.

 

Emocje są nie tylko w pierwszej lidze. Mocno zmotywowane Media (głównie złożone z zawodników Wełny Rogoźno)  chciały już w tym meczu przypieczętować tytuł Mistrza i to im się udało. W silnym składzie pokonały doświadczonego rożnowickiego Rodaka (reprezentującego klub A klasy z Golęczewa) osłabionego jednak absencją dwóch czołowych zawodników. Tym niemniej chwała zwycięzcom. O walce w tym meczu świadczy fakt, że bramkarz Rodaka w ostatnich sekundach meczu ratował swój zespół przed straconą bramką niedozwolonym faulem za co słusznie ukarany został czerwoną kartką (pierwszą w tym sezonie jesiennej edycji RB OLM), co niestety skutkuje niemożnością udziału w kolejnym spotkaniu. Bartek Hazak, przed meczem ostro trenujący strzały z dystansu nie wykorzystał rzutu karnego.

Media-serwis.pl – Roboty Budowlane Rodak 5:1 (2:0)

Media – Mateusz Ziółkowski, Adam Kotus 2, Mikołaj Rączkowiak 1(żółta) ,Kevin Bartol 1, Piotr Wardęga 1, Miłosz Adamczyk, Bartosz Nowak, Alan Kaszkowiak, Bartosz Hazak

Rodak – Eryk Konowalski (czerwona), Mariusz Mysiak 1, Filip Stachowiak, Hubert Gdaniec, Patryk Jarmużak, Krzysztof Jarmużak, Adam Dachtera

To był mecz. Najpierw Ryczywół w licznym składzie prowadził i wydawało się, że korzystny wynik dowiezie do końca ale niesamowita wręcz ambicja Uranu doprowadziła najpierw do wyrównania. A wisienką na torcie była piękna bramka, strzałem w okienko na 4:3 przez Mateusza Kaźmierczaka w ostatnich sekundach spotkania, po której sędzia zakończył pojedynek. Podkreślić należy postawę obu bramkarzy, małego wzrostem, wielkiego duchem Miłosza Dusterhofta (nominalny zawodnik z pola, z konieczności po raz kolejny występujący w bramce) i Jarosława Nowotnego, który wyciągał piłki w niewiarygodnych sytuacjach.

Aby podkreślić wspaniałe podejście do meczów w RB OLM, zacytujemy wypowiedź jednego z zawodników zespołu Ryczywołu „przegrać w takim meczu to naprawdę sama przyjemność”. Dziękujemy za takie komentarz doświadczonemu zawodnikowi.

Ryczywół  – OKS Uran 3:4 (2:1)

Ryczywół – Miłosz Dusterhoft, Mateusz Dukat 1, Krystian Krystkowiak 1, Dawid Fryc 1, Mariusz Fryc, Brayan Grzelak, Maciej Figiel, Paweł Koper, Marek Musielak, Jacek Michaluk

Uran – Jarosław Nowotny, Mateusz Kaźmierczak 2, Damian Szymkowiak 1, Damian Ławniczak 1, Grzegorz Olech, Filip Kaźmierczak, Jakub Kaźmierczak, Fabian Brodniewicz, Konrad Błaszkiewicz

Sędziował Bartosz Romańczuk

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież