Derby Ryczywołu i walka Madia-serwis z Uranem

logotyp RB media rycz

Młodzież z Ryczywołu lepsza w derbach gminy. Media-serwis.pl z dużym szczęściem pokonała Uran.

W derbach gminy zdecydowanie lepsza ekipa z Ryczywołu. Mimo braku pierwszego bramkarza i trenera, kapitana Dawida Gruchota ale wzmocniona weteranami Markiem Musielakiem i Jackiem Michalukiem dała sobie świetnie radę. Lipa, niestety, stanowiła tylko tło. Grali jednak bez bramkarza Rafała Dylawerskiego (wspierał ich na linii) , który doznał kontuzji w meczu ligowym B klasy. Wspaniała bramka z rzutu wolnego Marka Musielaka.

Ryczywół  – Lipa 10:1 (5:1)

Ryczywół – Miłosz Ciech, Marek Musielak 3, Mariusz Fryc 3, Krystian Krystkowiak 2, Dawid Fryc 1, Mateusz Dukat 1, Jacek Michaluk, Brayan Grzelak, Miłosz Dusterhoft

Lipa – Paweł Garstecki, Łukasz Chmielewski 1, Mateusz Kaczmarek, Szymon Szacht, Grzegorz Chmura, Remigiusz Kaczmarek

Uran (grając bez rezerwowego) dołącza do Straży i Błysku jeśli chodzi o ilości niewykorzystanych sytuacji. Sam kapitan Uranu, Jakub Kaźmierczak, mógł strzelić z pięć bramek więcej (trzy słupki). Dzięki ofiarnym interwencjom bramkarza Jarosława Nowotnego (Uran) długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Wspaniała bramka Bartosza „Masy” Nowaka po indywidualnej akcji.

Media-serwis.pl – OKS Uran 7:3 (3:1)

Media – Mateusz Ziółkowski,Mikołaj Rączkowiak 3,Kevin Bartol 2,Miłosz Adamczyk 1,Bartosz Nowak 1,

Alan Kaszkowiak, Miłosz Brączewski

Uran – Jarosław Nowotny, Jakub Kaźmierczak 2, Fabian Brodniewicz 1, Grzegorz Olech, Konrad Błaszkiewicz, Filip Kaźmierczak

Sędziował Szymon Śmiglak

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież