11 kolejka RB OLM

logotyp RB OLM

Media wysoko pokonało ambitną ekipę BUS4You, grając bez nominalnego bramkarza (pięta Achillesa !), niefrasobliwe przez nich niewykorzystywanie 100% okazji do zdobycia bramek budzi pewne obawy. Na uwagę zwraca strzelenie 3 bramek przez Macieja Krycha (klasyczny hat-trick), szczególnie istotny gdy zawodnik gra w najsłabszej drużynie ligi.

BUS4You - Media-serwis.pl 3:15 (3:8)

BUS4You – Jakub Szymański, Maciej Krych 3, Dawid Wadelski, Paweł Walczak, Krzysztof Daciuk, Łukasz Łanucha, Tomasz Markowski

Media – Miłosz Adamczyk, Piotr Wardęga 4, Kevin Bartol 4, Bartosz Nowak 3, Mikołaj Rączkowiak 2, Alan Kaszkowiak 1, Mateusz Fludra 1

Lipa, rozochocona rewelacyjnymi wynikami w B-klasie (w weekend pokonali lidera aż 7:2), prowadziła z faworytem nawet 1:0, do przerwy wicemistrz poprzedniego sezonu nieznacznie prowadził, ostatecznie jednak przegrała. Widać jednak dobrą pracę trenera Ireneusza Bartoszaka na co dzień, trenera Lipy. Kosbud, mimo braku bramkarza oraz kilku podstawowych zawodników, pokazał, że przedwcześnie postawiono na nim krzyżyk.

Lipa – Kosbud 6:9 (2:3)

Lipa – Rafał Dylawerski, Łukasz Chmielewski 3, Szymon Szacht 2, Mateusz Jusiewicz 1,

Paweł Garstecki, Tomasz Tecław, Dariusz Kwiatkowski, Bartosz Stefaniak

Kosbud –  Fabian Nowak, Marek Majchrzak 3, Wojciech Muszyński 2, Maciej Kaczmarek 2, Jacek Frankowski 1, Kacper Sadowski 1, Mikołaj Wicberger, Dariusz Koralewski

Na ten mecz ostrzyli sobie zęby kibice Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów. Niestety, zbytni respekt dla Mistrza, związał nogi rogoźnianom, co skrzętnie wykorzystały stare wygi z Pomaxu. Na pocieszenie dla Cool Teamu pozostaje zremisowana druga połowa.

Pomax Wózki Widłowe – Cool Team Gmina Rogoźno 8:3 (5:0)

Pomax – Szymon Grabarczyk, Dawid Golon 3, Łukasz Zenger 2, Łukasz Szymański 1, Robert Troczyński 1, Sławomir Urban 1, Adrian Czarnecki, Iwo Toporski, Bogdan Kąkol, Marcin Dachtera

Cool – Zbigniew Kaczmarek, Krzysztof Cieciura 1, Bartosz Złoch 1, Szymon Antczak 1, Paweł Piotr, Norbert Jabłoński, Patryk Złoch, Dominik Palacz, Jakub Piguła

Smartlean Ziomki i Cool Team Gmina Rogoźno wygrały uzyskując ten sam wynik 5:2. W najlepszym meczu Media-serwis.pl pokonali Straż Pożarną Oborniki

Ziomki konsekwentnie zbierają punkty i zasłużenie pokonali Błysk, kontrolując przebieg spotkania. Błysk wpadł w dziwną apatię, nie mogąc się przemóc a przecież o tym, że są groźni dla każdego, świadczy fakt nieznacznych przegranych z najlepszymi. Drugą połowę przegrali z faworyzowanymi Ziomkami tylko 2:3.

Auto Myjnia Błysk – Smartlean Ziomki 2:5 (0:2)

Błysk – Bartosz Polcyn, Krzysztof Bednarek 2, Jarosław Sobczak, Sławomir Goszcz, Marcin Erpel, Jakub Budyła, Paweł Boruszak, Arkadiusz Lewandowski, Waldemar Perlicjan

Ziomki – Dawid Kopelciw , Krzysztof Lizewicz 2, Marcin Radziwołek 2, Kamil Magdziarz 1,

Dominik Szafrański, Zbigniew Koczorowski, Adrian Szymot, Michał Grabiarz

Dzieci Pipena, czyli Cool Team Gmina Rogoźno, szybko otrząsnęły się z porażki z Pomaxem i w sumie niespodziewanie łatwo pokonały aktualnego wicemistrza, znowu ciesząc się z grania w piłkę. Na usprawiedliwienie Kosbudu pozostaje fakt absencji kilku podstawowych zawodników. Dobrze, że wrócił do bramki Adam Radziwołek, najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu, paroma interwencjami znowu ofiarnie uchronił swój zespół przed utratą kolejnych bramek

Cool Team Gmina Rogoźno – Kosbud 5:2 (2:1)

Cool – Zbigniew Kaczmarek, Krzysztof Cieciura 2, Patryk Złoch 2, Norbert Jabłoński 1, Dominik Palacz, Paweł Piotr, Jakub Piguła, Bartosz Złoch, Szymon Antczak

Kosbud –  Adam Radziwołek, Kacper Sadowski 1, Fabian Nowak 1, Dariusz Koralewski, Jacek Frankowski, Dariusz Cegielski, Maciej Kaczmarek, Mikołaj Murysz

W najlepszym meczu tego dnia Straż zmierzyła się z Mediami. Niestety, dla strażaków, kolejne stracone bramki ustawiły pojedynek. Po przerwie padł tylko jeden gol dla Mediów co świadczy o wyrównanym meczu. Zespół Mediów, złożony głownie z zawodników z Rogoźna, gra z meczu na mecz coraz lepiej, jednak czy poważne podejście do rozgrywek nie przyszło za późno aby myśleć o pierwszej szóstce ? Szkoda, dla widowiska, że nie padła bramka po strzale Adama Kotusa, piłka po uderzeniu w oba słupki ostatecznie wyszła w pole

Straż Pożarna Oborniki - Media-serwis.pl 1:4 (1:3)

Straż – Dawid Barnaś, Damian Przymusiński 1, Michał Chmiel, Mateusz Brembor, Michał Pol, Łukasz Warciarek, Dominik Warciarek, Bartosz Wiliński, Marcin Góra

Media – Bartosz Hazak, Kevin Bartol 1, Bartosz Nowak 1, Tomasz Stokłosa 1, Piotr Wardęga 1, Adam Kotus, Eligiusz Frieske, Mikołaj Rączkowiak, Mateusz Fludra, Miłosz Adamczyk, Alan Kaszkowiak

Remis w meczu na szczycie. Młodzież z Ryczywołu pokonała doświadczony zespół Roboty Budowlane Rodak

Wydawało się, że bez problemu Rodak pokona Ryczywół. Do przerwy Rodak prowadził 2:1 ale fantazja i entuzjazm młodych zawodników z Ryczywołu doprowadziły ich do zwycięstwa. Dużym wzmocnieniem był powrót do bramki popularnego „Tocika”. Dawid Gruchot-trener, menadżer, nieobecny, niestety w tym meczu z powodu niedyspozycji, może ze swoich podopiecznych być dumny.

Ryczywół - Roboty Budowlane Rodak 4:3 (1:2)

Ryczywół – Daniel Szepczyński, Krystian Krystkowiak 3, Brayan Grzelak 1, Miłosz Dusterhoft, Adam Szrama, Marcin Figiel, Filip Swoboda, Dawid Fryc

Rodak – Łukasz Kwiatkowski, Mariusz Mysiak 2, Adam Dachtera 1, Filip Stachowiak, Krzysztof Jarmużak, Krystian Kołodziej, Sebastian Adamek, Krzysztof Kubiś

Mocno skoncentrowane Ziomki grały według planu i do przerwy to się sprawdzało. Niestety, dla nich, nie wytrzymali napięcia i zamiast grać spokojnie swoje w drugiej połowie roztrwonili zaliczkę z pierwszej części spotkania. Pomax, mimo kadrowego osłabienia, pokazał, że dyscyplina i doświadczenie nabyte z poprzednich lat zaowocowało korzystnym wynikiem. Remis w tym ciekawym spotkaniu nie krzywdzi żadnej ze stron. Pierwszą połowę wygrały Ziomki, drugą Pomax w identycznym stosunku 3:1

Pomax Wózki Widłowe – Smartlean Ziomki 4:4 (1:3)

Pomax – Jarosław Ber, Iwo Toporski 2, Robert Troczyński 1, Sławomir Urban 1, Marcin Zemlik, Dawid Golon, Adrian Czarnecki, Łukasz Zenger, Marcin Dachtera, Krzysztof Urbanowicz

Ziomki – Dawid Kopelciw , Krzysztof Lizewicz 1, Marcin Radziwołek1, Adrian Szymot 1, Zbigniew Koczorowski 1, Kamil Magdziarz, Michał Grabiarz. Dominik Szafrański, Krystian Koczorowski

Auto Myjnia Błysk i Lipa zwycięskie.

Dziwny przebieg miał mecz pomiędzy Błyskiem a Rodakiem. Najpierw zdecydowana przewaga Myjni a potem pościg Rodaka. W końcu, głównie dzięki Jakubowi Budyle (6 bramek) Błysk ostatecznie wygrał. Tylko dlaczego nie było radości na twarzach zwycięzców ? Piękna bramka Krystiana Kołodzieja (Rodak) godna Ligi Mistrzów.

Auto Myjnia Błysk - Roboty Budowlane Rodak 7:6 (5:2)

Błysk – Jarosław Sobczak, Jakub Budyła 6, Waldemar Perlicjan 1, Krzysztof Bednarek,  Michał Buczkowski, Adrian Boruszak, Paweł Boruszak, Arkadiusz Lewandowski, Sławomir Goszcz

Rodak – Eryk Konowalski, Mariusz Mysiak 3, Krystian Kołodziej 2, Krzysztof Kubiś 1, Filip Stachowiak, Adam Dachtera, Dariusz Szefler, Krzysztof Jarmużak

Czy Uran chce zdobyć nagrodę Fair Play ? Grając bez zmian, gładko przegrywał ale jednak doprowadził do stanu gdy mogli uzyskać korzystny wynik. Niestety ilość zmarnowanych sytuacji 100 procentowych woła o pomstę do nieba. Gdyby chociaż Uran wykorzystał połowę, spokojnie byłby remis. Wesoła Lipa, z seniorem Remigiuszem Kaczmarkiem w składzie, grając na luzie, wysoko wygrała.

Lipa – OKS Uran 9:2 (3:0)

Lipa – Rafał Dylawerski, Łukasz Chmielewski 4, Mateusz Kaczmarek 3, Paweł Garstecki 1, Bartosz Stefaniak 1, Grzegorz Chmura, Remigiusz Kaczmarek

Uran – Jarosław Nowotny, Fabian Brodniewicz 1, Mateusz Kaźmierczak 1, Mateusz Sadzik, Jakub Kaźmierski, Damian Szymkowiak