Trzy bramki BUS4You ! Pierwszy punkt beniaminka OKS Uran (II kolejka)

redbox2

Mocna kadrowo Straż pewnie pokonała Busa, cały czas kontrolując przebieg gry. Tym niemniej byliśmy świadkami naprawdę zaciętego meczu i padło kilka ładnych bramek. Szkoda, że Bus grał tylko z jednym rezerwowym. Transfer Dominika Woźniaka do Straży, autora 6 bramek (dwa hat-tricki w każdej połowie), był dobrym pomysłem.

Beniaminek, Uran, zdobył pierwszy punkt, Ryczywół grał bez nominalnego bramkarza, pauzującego za czerwoną kartkę „zdobytą” w poprzednim meczu. Z tego powodu grający trener, menadżer, kapitan i kierownik drużyny Ryczywołu, Dawid Gruchot, zdobył kolejną funkcję :goalkeepera, na pozycji której wytrzymał do pierwszej połowy. Potem wszedł w pole (zastąpił go Miłosz Dusterhoft)  i dzięki temu Ryczywół zdobył punkt, wzmocnieniem był powrót Jacka Michaluka autora trzech bramek.

Rozczarowaniem była postawa Media-serwis.pl, która w ostatnim momencie poinformowała o brakach kadrowych i mecz zakończył się walkowerem dla Pomaxu. Ambitny kapitan Mediów Bartek Hazak, obiecał, że zdarzyło się to po raz ostatni i montuje nową ekipę, zanosi się na powrót starych znajomych.

BUS4You – Straż Pożarna Oborniki 3:19 (1:8)

BUS4You – Jakub Szymański, Maciej Krych 2, Krzysztof Kostrzewski 1, Paweł Walczak, Dawid Wadelski, Artur Bossy, Krzysztof Grzegorzewski

Straż – Robert Protasewicz, Dominik Woźniak 6, Łukasz Warciarek 4, Michał Turek 3, Marcin Góra 2, Bartosz Wiliński 1, Damian Przymusiński 1, Jarosław Piotrowski 1, Michał Pol 1

OKS Uran – Ryczywół 5:5 (4:3)

Uran – Jarosław Nowotny, Marcin Rynowski 2, Damian Szymkowiak 1, Bartosz Brodziński 1, Kacper Popiela 1, Jakub Kaźmierczak, Mateusz Kaźmierczak,

Ryczywół – Dawid Gruchot, Jacek Michaluk 3, Mariusz Fryc 1, Krystian Krystkowiak 1, Filip Swoboda, Miłosz Dusterhoft, Dawid Fryc, Marcin Figiel, Adam Szrama

Pomax Wózki Widłowe – Media-serwis.pl 5:0

Sędziował Jacek Kubiak

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież