Kosbud Oborniki trzecią drużyną w Polsce !

kosbud

Duży sukces drużyny Kosbud z Obornik, zajęła wysokie trzecie miejsce podczas nieoficjalnych Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane w ubiegłą sobotą.

Udział wzięło 12 zespołów z całej Polski. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie grano w systemie każdy z każdym. W grupie A z kompletem punktów pierwsze miejsce zajęła ekipa z Tczewa, która o wejście do finału walczyła z drugą drużyną grupy B Kosbudem z Obornik. W grupie B również samymi zwycięstwami wygrała drużyna El-Pietz z Poznania, która o wejście do finału grała z ekipą AKF Danmar Ślonsk Chorzów.

W wielkim finale Pamir Tczew pewnie pokonał El-Pietz Poznań 4:0 a w meczu o 3 miejsce Kosbud Oborniki wygrał 2:0 z AKF Danmar Ślonsk Chorzów, który pechowo nie awansował do finału, przegrywając w rzutach karnych.

Najlepszym zawodnikiem uznano Krystiana Antczaka – El-Pietz Poznań.

Najlepszym strzelcem Marka Marcinkowskiego – 15 goli – Pamir Tczew.

Najlepszym bramkarzem Adama Radziwołka – Kosbud Oborniki.

W przerwie rozegrano Turniej Rzutów Karnych, który wygrał Fabian Nowak – Kosbud Oborniki.

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież