Nowy pomost na Żwirkach

Plywajacy pomost na Zwirkach

Kąpielsko Żwirki w ostatnich latach przeszło modernizację. Czas na jej kolejny etap.

Członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach starają się aktywnie działać na polu m.in. doradczym Burmistrza Obornik. Jednym z ostatnich pomysłów jest uatrakcyjnienie obornickiego kąpieliska. Poziom wody w zalewie w ostatnim latach bardzo się zmienia. Stały pomost niejednokrotnie nie spełniał swojej funkcji. Pomysł młodych radnych jest uniwersalny. Na Żwirkach pojawi się bowiem pływający pomost.

Gmina Oborniki na ten cel będzie pozyskiwała środki z Lokalnej Grupy Rybackiej 7 Ryb. Z tego źródła samorząd ma pozyskać finanse także na Łazienki - zobacz tutaj.

Czy nowy pomost powstanie jeszcze w tym roku dowiemy się za kilka tygodni.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież