Koncert SDM przyciągnął tłumy

fot. OOKKoncert Starego Dobrego Małżeństwa w Obornickim Ośrodku Kultury okazał się absolutnym hitem. Pomimo tego, że nie jest to zespół zajmujący pierwsze miejsca na listach przebojów, to swoim specyficznym repertuarem od trzydziestu lat podbija serca słuchaczy z całej Polski.

Na koncert, który odbył się 15 kwietnia (niedziela) przybyły tłumy, nie tylko z Obornik ale z niemalże całej Wielkopolski między innymi Złotowa, Gniezna czy Międzychodu. W sali widowiskowej zebrało się ponad czterysta osób.

Przez dwie i pół godziny fani poezji śpiewanej mogli raczyć się nowymi utworami, które są wynikiem nowego kierunku artystycznych poszukiwań zespołu. Nie zabrakło także starszych, znanych już przebojów na które zapewne czekała większość publiczności. Muzycy zagrali m.in. Bluesa o czwartej nad ranem, Z nim będziesz szczęśliwsza i Bieszczadzkie Anioły, zapraszając publiczność do wspólnego śpiewania.

Pomimo tak wielu lat na scenie Stare Dobre Małżeństwo ciągle ma to coś. Teksty pełne emocji, wzruszają, śmieszą i skłaniają do refleksji, mają w sobie czar którego próżno szukać we współczesnej muzyce. Łagodne brzmienia gitar pozwalają słuchaczom odpłynąć. I chyba tak właśnie stało się w OOK. Publiczność była zahipnotyzowana i zachwycona koncertem.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Koncert Golców przełożony

17-01-2019 | Wyświetleń:287

Golec uOrkiestra wystąpi w Ryczywole 27 stycznia.

10 lat działalności Rogozińskiego Chóru Kamera…

09-01-2019 | Wyświetleń:200

Rogoziński Chór Kameralny przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół LO im. Przemysława ll ma ...

Koncert kolędowy z udziałem Chóru Pro Musica ju…

22-12-2018 | Wyświetleń:481

Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej będzie miejscem koncertu kolędowego w wykonaniu Ch&oacu...

Oborniccy Fanatycy zapraszają do wspólnego uczcz…

18-12-2018 | Wyświetleń:720

Oborniccy Fanatycy zapraszają do wspólnego uczczenia 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. ...

Koncert Wiedeński

17-12-2018 | Wyświetleń:405

Zapraszamy na Koncert Wiedeński, który odbędzie się 27.stycznia 2019 roku w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. ...

Czas na jarmark świąteczny w Rogoźnie (film)

15-12-2018 | Wyświetleń:748

Plac Karola Marcinkowskiego w Rogoźnie w sobotnie popołudnie znów ożyje.